FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Scurt istoric

Fondata in 1916, Biserica Pogorirea Duhului Sfant este a doua ca marime in Parohia Ortodoxa Romana din statul Michigan. Pana in 1950, timp de 34 de ani, biserica a avut aceeasi locatie, in Detroit pe Franklin Street.

Inscreiere
Daca doriti sa fiti la curent cu noutatile legate de biserica si evenimente, va rugam sa completati formularul de mai jos.
*Nume:
*Adresa:

Biserica noastra organizeaza o varietate de evenimente, menite sa pastreze o legatura culturala stransa intre noi.
Inca din 1993, unitatea noastra pune la dispozitia clientilor doua sali primitoare si recent renovate pentru o varietate de evenimente mai mici sau mai mari.
Pagina principala    ::    Servicii de catering    ::   Consiliul parohial    ::  Inscriere    ::     Evenimente     ::  Contact   ::
2009-2010 © Biserica Pogorirea Duhului Sfant. Toate drepturile rezervate.